Ці дві книжки — фаворити моєї доньки. В школі було завдання — принести улюбленну книжку і розповісти про неї. Як ви здогадалися, саме ці дві книжки презентувала Маша перед класом.

А ще вона зауважила, що неодмінно в моєму огляді потрібно написати:

Це не просто книжки, а книжки-хихотунки. 

Бо ми як їх читали, дуже сміялися. Ці коти такі дотепні, всі — танцюристи, а ще вони дуже творчі натури, які вміють навіть робити дряпописи (це такі липові дощечки, розписані глибокими подряпинами-абстракціями від котячих пазурів)

Всі коти такі різні, кожний зі своєю родзинкою.

Ви уявляєте собі, як можна запам’ятати імена 36 і 6 котів?

Виявилося, це зовсім легко. Нас серед ночі розбурхай, всіх назвемо. Бо імена котів прості, яскраві і повністю відповідають їх характеру.  Наприклад, Хук і Джеб, ля Сосис, Бубуляк, Брейкер, Степко, Хвостуля,  Бровчик, Сплюх або Беркиць.

А ще тут є маленький секрет — вони об’єднані у невеличкі групки, в основному по 6. Тільки Жоржинок — 8, а Кольорових — 4.

Найулюбленіша наша група — це Малюки. Це ж природньо! Мімімі…

Деякі з котів дуже харизматичні, деякі вміють переконувати. Саме вражаюче те, що вони змогли влаштуватися на ночівлю до однієї поважної пані, яка й чути не хотіла навіть про парочку котів. Бо квартира однокімнатна. А котів 42. Перемовини були проведені майстерно. І в підсумку коти залишились у неї жити. І все це дуже кумедно, з жартами та несподіванками.

В письменниці однозначно є талант  створювати яскраві образи героїв.

Серед наших улюбленних :

Коментатор Чорний Кіт  — невгамовний переповідач всього, що відбувається

Баронеса  — кішка-сфінкс, яка вправно робить селфі і завдяки якій всі коти отримали дах над головою

Жоржинки, бо вони дуже охайні, чемні, виховані, і в них плямки на різних місцях

Білий-Альбінос,  бо він смішний і плутає де ліворуч, де праворуч

Робокоп, бо він танцює як робот і носить квадратні окуляри (саме його Маша виліпила з пластиліну) 

Малюк Яків, бо він завжди цікавиться ЯК кого звати.

А мій улюбленець — Сірий, бо він вміє читати реп словами, які починаються на одну букву:

… Піти прикупити повний пакунок: пачку пшона, паляницю, півколо північної підмороженої путасу. Првернувшись, посмажити, потушкувати. Помити посуд. Прийняти привітання, передати подарунки: печені пряники, пухкі пампушки, пиріжки… Приємно!….. 

А взагалі життя цих 36 і 6 котів — це суцільні пригоди. 

Нещодавно вийшло продовження цієї історії — «36 і 6 котів-детективів«. І звісно ми її одразу придбали і «проковтнули». Шкода, що вже дочитали.

По секрету скажу, що там з’являються 99 і 9 собак. Але спокійно, приймають участь в історії не більше шістьох.

Звісно, що тепер пригоди котів набувають ознаки розслідування. І всьму причиною ті самі дряпописи. Цікаво?! Ото ж бо й воно)))

Ми з Машею дуже рекомендуємо! 


Татьяна Коваленко

Я — музыкант, педагог и психолог. Тренер и руководитель в нескольких детских развивающих центрах. У меня есть проект для души. Это мои дети. А еще один мой любимый проект — это мое развитие. Не люблю топтаться на месте. В этом блоге я решила объединить эти два проекта. Здесь я делюсь пропущенными через себя знаниями: как ставить цели так, чтобы дети получали опыт достижения; как понимать свои чувства и чувства других — дети предоставляют для этого прекрасные возможности; мечтать именно свои мечты, и следить, чтобы мои мечты не перекочевали к детям, и у них рождались бы свои; и самое главное, как получать удовольствие от процесса воспитания, а точней ВЗАИМООБУЧЕНИЯ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *